CELOROČNÍ PROVOZ U LIPNA
Pro naše ubytované hosty jsou připraveny celkem 4 pokoje. Jeden čtyřlůžkový, jeden dvoulůžkový a dva třílůžkové. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny. Každý pokoj má svoje sociální zařízení (sprchový kout a WC). Hosté mají možnost uschovat kola či lyže a k ubytování jsou k dispozici také dvě lednice. Pension je vybaven centrálním vytápěním.   
 
Na zahradě vedle budovy pensionu je k dispozici ohniště. Všichni ubytovaní mají možnost využít společenské místnosti vybavené mikrovlnou troubou a varnou konvicí pro přípravu snídaní. Na Lipno nad Vltavou se lze dostat vlakem, zastávka je vzdálena 3000 metrů. Autobusová zastávka Lipno Slupečná je vzdálena 500 metrů a hlavní zastávka  Lipno přístaviště je vzdálena 1000m. U pensionu je k dispozici parkoviště, kde je stání pro naše hosty již zahrnuto v ceně. Samozřejmostí je WI-FI připojení.
 
Pension je díky své poloze v obci Lipno nad Vltavou a zázemí ubytování vhodný pro široké spektrum návštěvníků. Ročně se u nás ubytuje mnoho turistů , rybářů, milovníků přírody, rodin s dětmi i občanů dřívě narozených toužících po lipenské přírodě. Věříme, že i Vy si náš pension oblíbíte.
V zimních měsících je možno díky blízkosti našeho ubytování navštívit tři lyžařské areály zimních sportů. Dva v příhraničí Rakouska STERNSTEIN (25 km)HOCHFICHT (50km), Skyareál  Lipno (vzdálenost od našeho pensionu 500 metrů) s osmi upravovanými sjezdovkami, dětskou lyžařskou školou a desítkami kilometrů upravených běžeckých stop. Na jezeru Lipno se nachází v zimních měsících sportovci vyhledávaná nejdelší přírodní bruslařská dráha na světě.
Naše ubytování se pyšní tím, že se nachází v blízkosti dnes nejvíce turisticky navštěvované turistické atrakce v obci Lipno nad Vltavou .
 Koupání v zimních a jarních měsících zajišťuje krytý plavecký bazén v areálu Marina Lipno, který je od nás vzdálen 500 metrů. V něm naleznete vedle klasického bazénu (16 x 8 m) a kulatého bazénu (16 m) taktéž divokou řeku, bazének s masážními tryskami a mnoho dalších atrakcí.
 
Jaro je pak čas, kdy ožívá v našem kraji cyklo a pěší turistika, rybařina, výlety po okolních kulturních, historických a přírodních památkách. Letním aktivitám dominují akce spjaté s jezerní nádrží Lipno. Mimo koupání můžete na jezero vyrazit za jachtařením či na jízdu vyhlídkovou lodí. Koupat se dá i v rybníku, vzdáleném od našeho pensionu 150 metrů.